ÖNCELİĞİMİZ, AİLELERİN SAĞLIĞI

Sağlık yediklerimizden başlar. Bu anlayışla, mutfağımızda her zaman en kaliteli ve en taze malzemeleri kullanıyoruz.
Bizi biz yapan en önemli farkımız yemeklerimizde gösterdiğimiz hassasiyet. Tüm yemeklerimiz kendi bağımızdan toplayarak ürettiğimiz organik sertifikalı zeytinyağımız ve organik himalaya tuzu ile hazırlanmaktadır. Allah' ın yarattığı en büyük şifalardan olan zeytinyağ ve tuz' un birleşimden daha önce hiçbir otelde rastlamadığınız hafiflikte ve kalitede yemekleri ilk defa Elbis' te tadacaksınız.

RESTAURANT

Deniz kıyısındaki açık ve kapalı bölümlerden oluşan restaurantımızda şeflerimiz tarafından sunulan harikulade yemeklerimizi eşsiz Ege Denizi manzarasında tadarsınız. Misafirlerimize her şeyin en iyisini sunmak için soframız sağlıklı ve lezzetli ürünler ile donatılmaktadır. Peynirimiz Ezine' den, et çeşitlerimiz Gönen' den gelmekte, sebze ve meyvemiz günlük olarak temin edilmektedir. Et, süt vb. ürünlerin tamamı Helal Sertifikalıdır. Tam Pansiyon Plus konseptimize; sabah akşam açık büfe yemek, öğle set menü yemek ve 5 çayı ikramı dahildir. Gün boyu çay nescafe ve hazır meyvesuları ve yemekler, kapaksız içecekler ücretsiz ikramımızdır. Sadece türk kahvesi, dondurma ve kapaklı içecekler extra ücretlendirilir. Restaurantımızda bazı geceler canlı müzik sizlere eşlik etmektedir.

ÖNCELİĞİMİZ, AİLELERİN RAHATI

Otelimizi eşsiz konumu ile yıllardır ailelerin bölgede en çok tercih ettiği oteldir. Denize sıfır konumu, misafirlerimizin konforu için düşünülmüş mimari yapısı ile tüm odaların kullanım alanlarına yakınlığı ile evebeynlerin çocuklarıyla rahat bir tatil geçirdiği eşsiz bir hoteldir. Odanızdan denize, havuza, restauranta ulaşmanız en fazla 1 dakika sürer. Böyle bir rahatlık ve konfor Türkiye' nin hiçbir 4 yıldızlı tesisinde bulunmamaktadır. Kısacası tatilde yorulmazsınız.

HAVUZ BAR

Günboyu çay, nescafe, açık meyvesularının ücretsiz olarak servis edildiği deniz kenarındaki mekanımızda ayrıca ücretli olarak yiyecek-içecek çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Misafirlerimizin sabah kahvelerini Ege Denizi' ni seyrederek yudumlama imkanı bulacakları Havuz Bar, otelimizin merkezinde yer aldığından sizin ve ailenizin vazgeçilmez buluşma noktasıdır.

ANA HAVUZ

Tüm ailenin beraberce vakit geçirdiği ana havumuz 1000 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Çocukların güvenle oynayabileceği çocuk havuzu bulunmaktadır. Otelimizin tam ortasında yer alan aile havuzumuz bay-bayan ortak kullanımdır.

KURALLAR

Havuz hijyeni için -sadece bayanlar havuzunda geçerli olmak üzere- haşema ile girilmemektedir. Dileyen misafirlerimiz haşema ile ana havuzu kullanabilirler. Bayanlar havuzumuz sabah 10 ile akşam 7 arası açıktır.

LOBİ

Resepsiyon, butik ve revirimizin bulunduğu Lobi' yi günboyu dinlenme alanı olarak kullanabilirsiniz.

OYUN SALONU

 Günboyu yararlanabileceğiniz bu eğlenceli mekanda playstation, bilardo ve masa tenisi bulunmaktadır.

SPOR SALONU

       Spor salonumuzda koşu bandı, bisiklet ve diğer spor aletleri bulunmaktadır.

Elbis Hotel Devamı

Altınoluk' un en iyi aile oteliAbone Ol

& Kampanyalar